feministkidnbpi - komentarze


Urząd Pełnomocnika Rządu do spraw Równego Statusu został powołany po utworzeniu rządu Leszka Millera. Pełnomocnikiem (w randze sekretarza stanu) jest Izabela Jaruga-Nowacka, posłanka Unii Pracy, której zadaniem jest "propagowanie i urzeczywistnianie zasady równego traktowania kobiet i mężczyzn we wszystkich sferach życia społecznego oraz przeciwdziałanie wszelkim przejawom dyskryminacji ze względu na płeć".

TWOJE PRAWA. Masz prawo (według H. Fensterheima) do:

wyrażania siebie, swoich opinii, potrzeb, uczuć - tak długo, dopóki nie ranisz innych
do wyrażania siebie -nawet jeśli rani to kogoś innego - dopóki twoje intencje nie są agresywne
do przedstawiania innym swoich próśb - dopóki uznajesz, że oni mają prawo odmówić
do korzystania ze swoich praw.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.11.2005 :: 19:24 :: ddh176.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia

www.kasiunia12.talk.pl
18.11.2005 :: 19:23 :: ddh176.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia

No nie, przeczytałam wszystkie notki i stwierdzam, że ten blog jest świetny. Możesz liczyć na moje komenty :P J anie wiem czy jestem feministką czy nie, ale nie dam sobą
18.11.2005 :: 10:49 :: 81.210.104.10

***

hej ja jestem z blogu www.film.talk.pl


ja tesh sie uwazam za feminitke a przynajmniej czesciowo. nadaje soba pomiatc, mam swoja godnosc oraz granice ktorychnikt nie moze przekrocsyc a szczegolnie facet.mam dosc dziwne czasem pogladay na temat maluzenstwa czy chodzenia z kims.fajny blog tak pozatym papatki
Talk.pl :: Wróć